Pousada Recanto Das Aves
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Aktiviteter Fiskeri Billard-/ poolborde |
| Mad/Drikke Restaurant Bar/ Lounge område | Børnevenlig Børnepool | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Pousada Recanto Das Aves tilbyder 10 værelser og er en elegant overnatning i Socorro, som tilbyder en swimmingpool. Wi Fi er tilgængelig i hele ejendommen og en parkeringsplads er også på stedet.
Gæsterne kan besøge Terra das Cachoeiras beliggende inden for 10 minutters kørsel fra spillestedet.
Nogle enheder har sø udsigt.
På stedet kan gæsterne vælge mellem en bred vifte af brasilianske retter som er serveret på en a la carte-restaurant.
- Lokale seværdigheder
- Terra das Cachoeiras3,3 km
- Tradicao Emporio4,7 km
- Lufthavne
- Guarulhos147 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Restaurant
- Bar/ Lounge område
- Picnic område/ Borde
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Have
- Billard-/ poolborde
- Fiskeri
- Pool med udsigt
På værelset
- Børnepool
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke børnesenge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i det Pousada Recanto Das Aves hotel?
Det Pousada Recanto Das Aves hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår er udtjekning i et Pousada Recanto Das Aves hotel?
Kunder skal tjekke ud fra et Pousada Recanto Das Aves hotel ved 12:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Pousada Recanto Das Aves hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Pousada Recanto Das Aves hotel er 28$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i det Pousada Recanto Das Aves hotel?
Det Pousada Recanto Das Aves hotel tilbyder Suite med en kingsize-seng, Chalet med et soveværelse og Chalet med to soveværelser at vælge imellem. - ❓
Hvilken slags swimmingpool tilbyder det Pousada Recanto Das Aves hotel?
Der er en swimmingpool på det Pousada Recanto Das Aves hotel.